Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka na zbiorniku Zimnym ELSEN.

Wyniki zawodów 29.05.2011r.

Zwycięzcy od 7 do 10 lat

Zarząd Okręgu PZW w Częstochowie zorganizował zawody wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

W całych zawodach wzięło udział ponad 100 dzieci i każde otrzymało paczkę ze słodyczami. Pierwsza dziesiątka w każdej grupie wiekowej otrzymała dyplomy, a pierwsza trójka puchary ufundowane przez Urząd Miasta Częstochowy, które osobiście wręczyli: Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk i Przewodniczący Rady Miasta Marek Balt.

W młodszej grupie Ciepły Oliwier i w starszej Trippner Karina otrzymali puchary za złowienie największych ryb, które ufundował i osobiście wręczył Radny Miasta Dariusz Kapinos.

To, że nikt nie odszedł z tej imprezy z pustymi rękami jest zasługą sponsorów. Zarząd Okręgu PZW w Częstochowie serdecznie dziękuje:
URZĄDOWI MIASTA CZĘSTOCHOWY,
TYGODNIKOWI REGIONALNEMU 7DNI,
GALIDA-MYSZKÓW, PHU KUTNIK ZYGMUNT, KRZYSZTOF I ŁUKASZ PECA, LORENZ CZ-WA, ELEKTROSTATYK - KRZYSZTOF LEDWOŃ, JURAJSKA - POSTĘP, C.F. GOMMA CZ-WA, LBS LIDIA, SYSTEMY POLIMERYCZNE BARRE THOMAS POLAND, ZAKŁAD WODNO – MELIORACYJNY - S i Ł. CIEŚLIK, ACTIVE JET, WŁAŚCICIELE SKLEPÓW WĘDKARSKICH: JERZY BEKUS, MAREK FALARSKI, JACEK GŁOWACKI, DARIUSZ KAPINOS, MICHAŁ ŁEBKOWSKI, ARKADIUSZ PAWLAK, WŁODZIMIERZ RATAJ I ANDRZEJ TRACZ.


Wyniki zawodów:

7 – 10 lat

1. BANASIK JACEK              665 PT           2. PUSY NATALIA              485 PT

3. CHEŁMIŃSKI SZYMON  385 PT          4. BANASIK MATEUSZ      340 PT

5. KOT MICHAŁ                    305 PT          6. CIEPŁY OLIWIER           210 PT

7. KOŁODZIEJ MARTA       185 PT          8. SZEJN BRAIAN                165 PT

9. BAĆKO WERONIKA        135 PT        10. BANASIK ADAM               90 PT    

 

11 – 14 lat

1. TRIPPNER KARINA           995 PT        2. SZTAJNKE KONRAD  505 PT

3. WAWRZYŃCZAK ADAM 505 PT        4. KASZPER MIKOŁAJ   425 PT

5. KNOL ALEX                        390 PT        6. ŁYSOŃ MICHAŁ         285 PT

7. BORKOWSKI DAMIAN     230 PT       8. DOBOSZ MATEUSZ    175 PT

9. KAWECKA MONIKA         175 PT     10. BURMIŃSKI DANIEL 125 PT

 

                                                                                            Tekst i zdjęcia: Robert Amborski


W załączeniu pełne zestawienie wyników

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.