IX Wędkarskie Zawody Rodzinne PAJĄK 01.09.2019

PAJĄK 01.09.2019

IX Wędkarskie Zawody Rodzinne

Organizowane przez Okręg Częstochowa, oraz Koło KONOPISKA

1. Konkurs rozgrywany jest w dyscyplinie spławikowej - dopuszczalna maksymalna długość wędki 7m .

2. Zawody mają charakter drużynowy – drużyna składa się z osoby posiadającej uprawnienia do wędkowania,

oraz drugiej osoby w wieku do lat 14 włącznie (decyduje rok urodzenia). Osoby startujące w drużynie muszą być ze sobą spokrewnione.

3. Drużyna łowi wspólnie na jednym stanowisku. Zawodnicy złowione przez siebie ryby wrzucają jednej siatki.

4. Konkurs odbędzie się zgodnie z Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb .

5. Zawody odbywają się na żywej rybie.

6. Zbiórka zawodników przy zbiorniku PAJĄK (przy wiacie koła Konopiska - droga na Jamki) o godzinie 7:00.

7. Początek konkursu po losowaniu stanowisk od godziny 08:00.

8. Zawody będą trwały od godziny 8:00 do godz. 11:00. Zapewniamy puchary, upominki i poczęstunek.

9. Opłatę startową w wysokości 10 zł za drużynę należy uiścić w siedzibie Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Częstochowie

ul. W. Jagiełły 63 w nieprzekraczalnym terminie do 26.08.2019 r.

10. Ilość miejsc ograniczona - decyduje koleność zgłoszenia.

11. Osoby towarzyszące chcące skorzystać z poczęstunku prosimy o wpłatę 5 zł/ osobę w podanych powyżej miejscach, również do 26.08.2019 r.

12. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania zawodów lub zmiany regulaminu zawodów z powodów niezależnych od Organizatora.