WYRÓŻNIENIA DLA POLICJANTÓW

Aktualności | 2019-06-27 | Publikujący: Okręg PZW w Częstochowie

Podczas części oficjalnej Marszobiegu Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji którego organizatorem był był Częstochowski Samodzielny Pododdział Prewencji Policji, z którym od wielu lat współpracuje Okręg PZW w Częstochowie uhonorowano wyróżniających się w ochronie wód policjantów. Odznaczenia wręczyli: Rafał Jędrysiak Wiceprezes Zarządu Okręgu i Robert Amborski Komendant Straży Rybackiej. Zarząd Główny PZW w Warszawie przyznał Medal Zasłużony dla Polskiego Związku Wędkarskiego Dariuszowi Kondasowi Dowódcy SPP Policji w Częstochowie, natomiast Okręg PZW w Częstochowie przyznał Medale za Zasługi dla Okręgu PZW Częstochowa funkcjonariuszom Tomaszowi Trendzie i Arturowi Kępie. Zarząd Okręgu PZW w Częstochowie postanowił również podziękować Komendzie Powiatowej Policji w Myszkowie za współpracę w ochronie akwenów. Prezes Okręgu Eugeniusz Bugaj wraz z Komendantem Społecznej Straży Rybackiej Robertem Amborskim udali się do Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie gdzie podziękowali za współpracę i przekazali Komendantowi Marcinowi Lemańskiemu Dyplom Uznania i Statuetkę w Kształcie Karpia.

Robert Amborski Rzecznik Prasowy Okręg PZW Częstochowa