Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wyjaśnienie - brak porozumienia z Okręgami PZW Opole i PZW Katowice

Aktualności | 2019-01-28 | Publikujący: Okręg PZW w Częstochowie

 

Wyjaśnienie dotyczące braku porozumienia między okręgiem PZW Częstochowa, a okręgami PZW Opole i PZW Katowice.

 

Zarząd Okręgu PZW Częstochowa zwrócił się pismem do Zarządu Okręgu PZW w Opolu z propozycją podpisania porozumienia międzyokręgowego na zasadach takich jak w 2018 roku, Okręg PZW w Opolu odpowiedział pismem w którym zawarta była informacja o niepodpisywaniu porozumień międzyokręgowych przez PZW Opole w 2019 roku.

 

Zarząd Okręgu PZW Częstochowa w grudniu 2018 roku na wniosek Okręgu PZW Katowice podjął uchwałę o podpisaniu porozumienia między okręgami na zasadzie dodatkowej składki wysokości 100zł.
W styczniu 2019 roku Zarząd Okręgu PZW Katowice zrezygnował z porozumienia.

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • Topij Kamil Data dodania: 3 lata temu Oceń: 8 + / -

  PZW Opole na swojej stronie informuje, ze wysłano zapytanie m.in. do PZW Czestochowa dot. porozumienia na wody pogranicza. Z Katowicami podpisali stosowne porozumienie. Mam nadzieje, ze nasz szanowny zarząd chociaż raz wykaże się postawą prowedkarska i w najblizszym czasie zobaczymy na stronie pozytywna wiadomosc w tym temacie.

 • Topij Kamil Data dodania: 3 lata temu Oceń: 7 + / -

  PZW Opole na swojej stronie informuje, ze wysłano zapytanie m.in. do PZW Czestochowa dot. porozumienia na wody pogranicza. Z Katowicami podpisali stosowne porozumienie. Mam nadzieje, ze nasz szanowny zarząd chociaż raz wykaże się postawą prowedkarska i w najblizszym czasie zobaczymy na stronie pozytywna wiadomosc w tym temacie.

 • konradv500 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 14 + / -

  dokładnie najlepszych porozumień nie ma :/ ale w 2018 dało sie zrobić porozumienie z tego co wiem pzw katowice nie podpisało bo różnica składek jest i boj sie ze wędkarze będą przechodzić np do Częstochowy takie info dostałem od dyrektora pzw Katowice który powiedział mi też ze za 20zl różnicy stracił 3tys wędkarzy śmiech
  wiadomo jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o kasę :///
  mojm zdanie powinny zniknąć pzw katowice bielsko i czestochowa te komunistyczne województwa
  i powinno powstać pzw Śląsk znikły by stanowiska do opląty i pieniędzy więcej na zarybianie i straż rybacka

 • knopik bogdan Data dodania: 3 lata temu Oceń: 18 + / -

  szuwarek54

  Informacja może poufna, która nie nadaje się do publicznej wiadomości. Zaczyna funkcjonować Państwo w Państwie . Co na to Z.G.P.Z.W.?

 • legrand Data dodania: 3 lata temu Oceń: 21 + / -

  "Zarząd Okręgu PZW Częstochowa zwrócił się pismem do Zarządu Okręgu PZW w Opolu z propozycją podpisania porozumienia międzyokręgowego na zasadach takich jak w 2018 roku, Okręg PZW w Opolu odpowiedział pismem w którym zawarta była informacja o niepodpisywaniu porozumień międzyokręgowych przez PZW Opole w 2019 roku." ..............................................no gdzie ta informacja , dalej jako zwykli wędkarze nic nie wiemy. co jest przyczyną braku porozumienia między okręgami.Prezesi okręgu się pokłucili czy Opole nie lubi Częstochowskich wędkarzy , pasowało by podać przyczynę do wiadomości wędkarzy.
  PZW Katowice nie podpisało porozumienia bo co? Chyba jakoś motywują swoją decyzję.