Apel o aktywny udział w wyborach samorządowych

Aktualności | 2018-10-01 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego zwraca się do swoich członków i sympatyków z apelem o aktywny udział w wyborach samorządowych które odbędą się w dniu 21 października 2018 roku.

Wybory  samorządowe  stanowią  ważny element  naszego życia publicznego. Społeczność po raz kolejny stanie przed szansą uzyskania realnego wpływu na  życie polityczne, społeczne i gospodarcze. Udział nas wędkarzy w wyborach i wspieranie kandydatów do władz samorządowych, którzy w swoich programach uwzględnią dobro polskiego wędkarstwa może przyczynić się do poprawy warunków uprawiania naszego hobby. Skorzystajmy z tego przywileju i wybierzmy kandydatów którzy będą służyć naszym wędkarskim sprawom. Wybierzmy kandydatów których programy przejawiają troskę o dobro naszych wód, sprzyjają celom statutowym naszego Związku oraz gwarantują rozwój naszego stowarzyszenia. Nasze wspólne spojrzenie może mieć ogromny wpływ na całą społeczność wędkarską, na nasz Związek i na rozwój naszych zamiłowań.

Spała, 21 września 2018 r.