WYJAZDOWE POSIEDZENIE ZARZĄDU OKRĘGU

Aktualności | 2018-09-20 | Publikujący: Okręg PZW w Częstochowie

Pierwsze po przerwie wakacyjnej posiedzenie Zarząd Okręgu odbyło się we wtorek 11 września na rybaczówce w Masłońskim - Natalin. W obradach uczestniczyli również Przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej, Przewodniczący Sądu Okręgowego, Dyrektor Biura i Główna Księgowa. Spotkanie miało na celu przede wszystkim pokazanie Władzom Okręgu: dwóch domków, których budowa zakończyła się kilkanaście dni temu, uporządkowanego terenu rybaczówki oraz planów związanych z zagospodarowaniem tego terenu. Po za tym dyrektor Biura przedstawił stan członków okręgu na koniec sierpnia, który bardzo niewiele odbiega od zakładanych planów. Podjęto również kilka uchwał, między innymi: o wprowadzeniu wymiaru górnego karpia (60cm) na zbiorniku Matusowiec w Pajęcznie czy o rozwiązaniu (na jego wniosek) Klubu Spiner. Podczas tego posiedzenia Zarząd Okręgu powołał na stanowisko Głównej Księgowej panią Alicję Włodarczyk. Pani Barbara Trzcińska, która przez wiele lat piastowała to stanowisko odeszła na emeryturę. Na koniec Eugeniusz Bugaj Prezes Zarządu Okręgu podziękował wszystkim za przybycie i zaprosił na październikowe posiedzenie, którego głównym tematem będą zmiany na 2019 rok w Zezwoleniu na amatorski połów ryb.

Robert Amborski Rzecznik Prasowy Okręg Częstochowa