ZAWODY O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO OKR

Aktualności | 2018-09-17 | Publikujący: Okręg PZW w Częstochowie

ZAWODY O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO OKR

W niedzielę 02.09.18. na Rybaczówce PZW w Masłońskie – Natalin odbyło się coroczne spotkanie członków Okręgowej Komisji Rewizyjnej z Przewodniczących Komisji Rewizyjnych Kół. W spotkaniu uczestniczył również Eugeniusz Bugaj Prezes ZO PZW Częstochowa i Antoni Barut Wiceprzewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej. Tradycyjnie dodatkiem do szkolenia były zawody wędkarskie o puchar Przewodniczącego OKR szkolenia.  Do rywalizacji przystąpiło 21 zawodników, którzy rozlokowali się na brzegu Poraja od rzeczki Ordonki do słupa wysokiego napięcia. Niestety w tym dniu ryby nie chciały współpracować i złowienie czegokolwiek było nie lada wyczynem. Tylko z pięciu stanowisk zgłoszono ryby do wagi, co prawda kilku zawodników złowiło płotki, ale niestety nie miały 20cm. Po zakończeniu zawodów Daniel Czerwonka Przewodniczący OKR wraz z Andrzejem Konowalskim Sędzią Głównym zawodów wręczyli laury najlepszym. Niewątpliwie królem tych łowów okazał się Skibiński Sławomir, który zwyciężył w całych zawodach i dodatkowo zgarnął puchar za największą rybę (leszcz 44cm).

Najlepsza piątka zawodników:

1. SKIBIŃSKI SŁAWOMIR – KOŁO STAROKRZEPICE – 1400 PT.
  2. KLIMZA EUGENIUSZ – KOŁO KOSZĘCIN – 820 PT.
  3. KIDAWA WOJCIECH – KOŁO KAMIENICA POLSKA – 460 PT
  4. MATYJA JAN – KOŁO GNIAZDÓW – 400 PT.
  5. BEWICZ SŁAWOMIR – KOŁO SZCZUPAK ZAWIERCIE – 260 PT

Robert Amborski Rzecznik Prasowy Okręg Częstochowa