WYJAZDOWE POSIEDZENIE OKRĘGOWEJ KOMISJI REWIZYJNEJ

Aktualności | 2018-05-30 | Publikujący: Okręg PZW w Częstochowie

Członkowie Okręgowej Komisji Rewizyjnej spotkali się na posiedzeniu wyjazdowym w „Dolinie Dwóch Stawów”, która znajduje się w Rzerzęczycach. Przyjęli oni zaproszenie od członków Stowarzyszenia „Gruszka” i członków Zarządu Koła Wykromet (Stowarzyszenie „Gruszka” i koło PZW Wykromet od wielu lat współpracuje ze sobą, przede wszystkim w szkoleniu młodzieży wędkarskiej). Tradycyjnie takie posiedzenie połączone było z towarzyskimi zawodami wędkarskimi. Do rywalizacji przystąpili: przedstawiciele OKR, zaproszeni członkowie Prezydium ZO PZW Częstochowa oraz ekipa gospodarzy. Łowiono: karpie, płocie, wzdręgi, karasie, okonie i amury. Po zważeniu ryb sędzia zawodów Paweł Klec ogłosił wyniki. Królem „polowania” wędkarskiego okazał się Kamil Chęciński, który złowił najdłuższą rybę (amur 72cm) oraz wygrał wagowo (5730pt.) całe zawody. Tuż za nim uplasowali się: Edward Kłosowski (3580pt.) i Ryszard Jastrząb (2110pt.). Po przyjemnościach członkowie OKR udali się pod drewnianą wiatę gdzie odbyły się obrady komisji. Daniel Czerwonka Przewodniczący OKR bardzo dziękuje Sławomirowi Kowalikowi Prezesowi Stowarzyszenia „Gruszka” oraz członkom: stowarzyszenia i koła Wykromet za zaproszenie i miłe przyjęcie w „Dolinie Dwóch Stawów”.

Robert Amborski Rzecznik Prasowy Okręg Częstochowa