SPOTKANIE ZARZĄDU OKRĘGU PZW W CZĘSTOCHOWIE Z PREZESAMI WSZYSTKICH KÓŁ I KLUBÓW

Aktualności | 2017-12-11 | Publikujący: Okręg PZW w Częstochowie

W niedzielę 10 grudnia odbyło się spotkanie robocze Zarządu Okręgu wraz z Prezesami wszystkich Kół i Klubów. Prezesi wysłuchali sprawozdań wszystkich komisji działających przy Zarządzie Okręgu. Zapoznali się również z: opłatami za wędkowanie, jakie będą obowiązywały w 2018 roku, nowymi uchwałami podjętymi przez Zarząd Okręgu, porozumieniami zawartymi z innymi okręgami, wykonanymi zarybieniami w 2017 roku oraz z harmonogramem zawodów, jakie zostaną przeprowadzone przez Kapitanat Sportowy w 2018 roku. Zgromadzeni wysłuchali relacji z przebiegiem XXXI Krajowego Zjazdu Delegatów PZW, który odbył się w październiku tego roku. Pokazano również zakupione stroje reprezentacyjne dla członków Prezydium. Podczas spotkania Prezes Zarządu Okręgu Eugeniusz Bugaj wręczył odznakę „Członka Honorowego PZW” Edwardowi Kłosowskiemu. To najwyższe odznaczenie przyznał mu Krajowy Zjazd Delegatów PZW. Odznaką „Wzorowy Młody Wędkarz” uhonorowano 9 letniego Eryka Ujmę. Ten młody wędkarz wraz z upominkiem w postaci wędki otrzymał to wyróżnienie za wybitne osiągnięcia sportowe. Natomiast Arkadiuszowi Komorowskiemu wręczono pamiątkowy zegarek, który otrzymał za wieloletnią działalność na rzecz Okręgu PZW Częstochowa. Na koniec Prezes Okręgu życzył wszystkim zgromadzonym zdrowych i wesołych Świat Bożego Narodzenia oraz pomyślności w 2018 roku.

Robert Amborski Rzecznik Prasowy Okręg Częstochowa