Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

MUCHOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU 2017 – KOMUNIKAT NR 2

Aktualności | 2017-05-31 | Publikujący: Okręg PZW w Częstochowie

Z biórka i odprawa zawodników w dniu zawodów o godzinie 6.30 na terenie bazy zawodów -Gospodarstwo Agroturystyczne Marii Ligas  - Kłodne 186d , 34-451 Tylmanowa.

 

Zakończenie zawodów planowane na godzinę 19.00.

 

Szczegółowy program Muchowych Zawodów o Mistrzostwo Okręgu PZW Częstochowa w kategorii seniorów i juniorów –Tylmanowa 10.06.2017 r. podany zostanie na odprawi przed zawodami.

Teren zawodów: odcinek rzeki Dunajec (odcinek specjalny) od początku drugiego muru oporowego Tylmanowa ( koniec wyspy) do ujścia potoku Ochotnica.

Na terenie zawodów -  od dnia 3 do 10 czerwca 2017 r.  włącznie -   wędkowanie zabronione pod rygorem dyskwalifikacji dla uczestników zawodów / zawodnik, trener, kierownik drużyny.

 

 

     UWAGA : Transport zawodników na zawody oraz na stanowiska – we własnym zakresie.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (13)

 • piotrszlezak123 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  Panie Tomku,
  komentarz nie dotyczył Pana personalnie ( a okręgu) więc przepraszam, a krytykowanie nie bierze się z niczego. Dla mnie okręg robi się pomału jedną wielką kpiną. "Działa teoretycznie". I dlatego ja już tam nie działam, nie pomagam, nie jestem w SSR, nie zarybiam, nie sprzątam. Nie! Nie! Nie! i jeszcze raz nie! Odznaczeniami PZW, które posiadam, szczycę się tylko dlatego gdyż tak po prawdzie jest to wyróżnienie od Kolegów z koła. Gdyby były od Zarządu Okregu, lub o zgrozo z "ZG", rzuciłbym im tym prosto w twarz.

  P.S.
  Wielki szacunek dla wszystkich o nickach z imienia i nazwiska!
  Aha... chyba wiem, kto to Mister-Ti... lata temu poznałem jego zacięcie... i uczciwość w szczególności :D

 • elizaadamczyk Data dodania: 5 lat temu Oceń: 3 + / -

  Witam skłóconych wędkarzy , na wstępie chciałabym powiedzieć że sama wędkuję na muchę ponad 50 lat, i znam dobrze regulamin zawodów muchowych ,oraz organizacja, komunikaty jak to powinno się odbywać ;z tych komentarzy wynika że organizator zawalił na całej linii, ja już nie będę omawiała to szczegółowo skoro z Dawida komentarza wynika ze organizator go oszukał należało przyjąć uwagę z pokorą i przeprosić Dawida , te co nie robi nie popełnia błędów to się zdarza każdemu ,należało przyjąć z pokorą i na tym by się zakończyło ,Ale włączył się Pan Daniel . Panie Danielu dobrze wiesz że Szanowny Pan T, skłócił całe środowisko wędkarzy muchowych jeśli chce Pan dalej pobielać to świadczy to o Panu a zapytam czy Pan skończył AWS o ile przypominam sobie to byłeś bardzo nieudolnym uczniem za kogo się uważasz to od ciebie zieje jadem to jesteś bardzo malutki , każdy może pisać komentarze i czy występuje po nazwiskiem czy jako ps takie ma prawo i wara ci od tego .Panie Danielu radzę kupić mundurek i zapisać się do przedszkola ,ale trzeba będzie się ogolić i po drodze kupić ABC dobrego wychowania to taka mała broszurka, nie wstyd wam że młodzież zwraca wam uwagę , ale to nie honor. Mam nadzieję że wyraziłam się dość jasno jeśli obraziłam to przepraszam ,i myślę czas zakończyć tę polemikę życzę wszystkim połamania i do zobaczenia na wodzie HEY

 • danielkasprzak Data dodania: 5 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • danielkasprzak Data dodania: 5 lat temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • sebastianjop Data dodania: 5 lat temu Oceń: 4 + / -

  Moim skromnym zdaniem , nikt nie krytykuje wcześniejszych zawodów . Lecz sam Daniel musisz przyznać , że MO na Warcie nie należały do udanych . Dla mnie najlepsze zawody jakie zorganizowaliście to były te na Bystrzycy , i ciekawi mnie kto Ci pisał , może nawet powiedział , że od nas ludzie mówili Wam , że daleko że tam nie ma ryb ?
  Na ostatnich mistrzostwach nie mogłem być, więc się nie będę wypowiadał .


  Wracając do MO na Os-ie , kto Ci mówi że to zły wybór ? Albo że daleko ? , poprostu troszke nam plany pokombinowaliście , ponieważ człowiek sobie wolne organizuje , a Wy 3 dni przed mówicie że woda zamknięta będzie , jeśli to takie oczywiste to nie mogliście tego napisać wcześniej ?

 • dawid981 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 2 + / -

  @danielkasprzak "Dawid startowałeś w różnej rangi zawodach i chyba nie jest dla Ciebie niczym nowym, że na zawody tej rangi teren zawodów jest zamykany dla łowiących i zawsze tak było, to, w czym znowu szukasz problemu."
  nie szukam problemu, tylko pytałem 2-3 tygodnie temu Tomka Jasiurskiego czy woda nie będzie zamknięta dla zawodników to napisał :
  -"to jest OS TO FABRYKA wiec raczej nie"
  - "no tak ale na niektórych zawodach jest zakaz łowienia tydzien przed zawodami wiec wolałem spytać "
  , "nie sadze to sa zawody okregowe" ...
  więc jak widzisz ja nie szukam problemu... Tylko uważam ,że taka informacja mogła by być podana trochę wcześniej.
  Co do mistrzostw okręgu na Sole i na Moszczanicy to wg. mnie było bardzo spoko że było jezioro i na to akurat nie narzekałem ;)
  Pozdrawiam

 • danielkasprzak Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  Jak zwykle wiele gadania, ale widzę, że kolejny raz pewnym ludziom wszystko i zawsze będzie przeszkadzać i nie pasować.
  Dawid startowałeś w różnej rangi zawodach i chyba nie jest dla Ciebie niczym nowym, że na zawody tej rangi teren zawodów jest zamykany dla łowiących i zawsze tak było, to, w czym znowu szukasz problemu. Przecież nie został zamknięty cały OS możesz jechać trenować na pozostałym odcinku, który też jest odcinkiem specjalnym. Możesz stanąć 1 metr powyżej rozpoczęcia terenu zawodów i łowić tam przez najbliższych 7 dni. Został zamknięty tylko odcinek zawodów czytaj ze zrozumieniem.
  Panie jętkamajowa pisze Pan o braku zasad i honoru o niewiarygodności. Jak by się Pan podpisał z imienia i nazwiska np. Z…K… to o honorze, zasadach i wiarygodności moglibyśmy porozmawiać. A tak to jesteś Pan maluczkim anonimem plującym od lat jadem. Piszesz Pan o braku odwagi a nawet nie umie się Pan podpisać, aby przestać być anonimowym. Choć i tak środowisko wie, o kogo chodzi i kto tak tchórzliwie kryje się pod nickiem jętkamajowa. Pisałem Panu kiedyś, że mnie Pan animozje z moimi starszymi kolegami sprzed 20-paru lat nie interesują, tylko, dlaczego wciąga Pan w Pana rozgrywki resztę środowiska. Pisze Pan o zwrocie kosztów, bo poplanowaliście wyjazdy na treningi jeszcze raz powiem, druga część OS jest cały czas do Waszej dyspozycji kwatera na tym samy odcinku rzeki, licencja ta sam nic nie trzeba odwoływać, jedzcie trenujcie i życzę Wam wygranej tegorocznych MO. Resztę powiem Panu w cztery oczy w dniu zawodów.
  Przez kilka ubiegłych lat byłem organizatorem MO i powiem tak idealnym muszkarzom z pewnego środowiska. W zeszłym roku żaden z Was nie powinien być dopuszczony do zawodów rangi MO, bo zarówno zgłoszenia jak i wpisowe zostało dostarczone 5 dni po terminie. Nie wierzycie zapytajcie osoby, która się tym zajmował prze 5 kolejnych dni telefonicznie byłem zapewniany, że zostanie mi to dostarczone. No i ten tak opluwany przez Was organizator bez honoru, zasad itd. przystał na to, mimo że nie spełniliście podstawowych zasad zgłoszeniowych.
  A teraz do rzeczy w MO w Bystrzycy nie pasowało, bo daleko, bo ryb nie ma itd, MO na Warcie nie pasowało, bo ryby nie ma, bo to woda Saloklubowa, MO - Soła i Moszczanica nie pasował, bo tura na jeziorze, i trzeba umieć rzucać linką, że trzeba przechodzić na stanowiskach, że drogie startowe. Wydaje mi się a wręcz jestem przekonany, że pewnemu środowisku zawsze coś nie będzie pasowało. W zeszłym roku złożyłem propozycję, aby to środowisko muszkarskie z Mykanowa podjęło się i zorganizowało MO usłyszałem od kolegi, że nie pacha sie w takie Gó….. . Krytykować potrafi każdy, ale samemu coś zrobić to niema, komu.

 • jetkamajowa Data dodania: 5 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • jasiurski_tomasz Data dodania: 5 lat temu Oceń: 5 + / -

  Dzień dobry.

  Z uwagi że jako zostałem wywołany , odniosę się do kilku poniższych zdań.
  Zawody organizowane są przy współudziale z PZW Katowice i wspólnie uzgodniono stanowisko co do zakazu wędkowania na terenie zawodów w tygodniu poprzedzającym zawody. Można wędkować na pozostałym odcinku OS Dunajec.

  Co do harmonogramu zawodów -którego podanie odbędzie się na odprawie- pragnę jedynie poinformować że ze względów bezpieczeństwa jak i nieprzewidywalności stanu i poziomu wody , będzie on podany po uwzględnieniu tych czynników ogłoszony.

  Kolego @jetkamajowa , nie do końca rozumiem czy dbałość o powyższe jest powodem uwłaczania organizatorowi o brak zasad i honoru ?
  Dostosowanie czasu i ilości rozgrywanych tur do warunków jak i indywidualnych fizycznych możliwości będzie priorytetem nazywasz brakiem honoru.

  Informuję , że na zawodach będzie obserwator z ramienia PZW Częstochowa i jeśli kolega będzie miał dalsze uwagi prosiłbym o zwrócenie się do niego podczas tej imprezy której jestem współorganizatorem z ramienia Jurajskiego Salmoklubu.

  Chętnie też poznam kolegi personalia gdyż obserwując kilka lat wstecz podobne wpisy , mam przekonanie że koledze żadna inicjatywa wykraczająca poza własne podwórko się nie podoba.

  @piotrszlezak123 , pozwól innym działać bo ostatnio w naszym okręgu modnym się stało krytykowanie wszystkiego i wszystkich .

  Pozdrawiam Tomek Jasiurski

 • piotrszlezak123 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 1 + / -

  Fakt, w Częstochowie bywa różnie...

 • jetkamajowa Data dodania: 5 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • jetkamajowa Data dodania: 5 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • dawid981 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 3 + / -

  Czy informacji o zamknięciu terenu zawodów nie można było podać w 1 komunikacje ? tylko 2 dni przed zamknięciem wody ?