Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

MUCHOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU 2017 KOMUNIKAT

Komunikaty | 2017-05-05 | Publikujący: Okręg PZW w Częstochowie

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

MUCHOWYCH ZAWODÓW O MISTRZOSTWO OKRĘGU PZW CZĘSTOCHOWA W KATEGORII SENIORÓW I JUNIORÓW

Tylmanowa 10.06.2017 r.  

Organizatorem Muchowych Mistrzostwa PZW Częstochowa z ramienia ZO PZW w Częstochowie jest Jurajski Salmoklub Częstochowa. Koordynator Organizacji Muchowych Mistrzostw Okręgu - Tomasz Jasiurski  tel. 608 465 218.  

Jurajski Salmoklub Częstochowa zawiadamia, że Muchowe Mistrzostwa Okręgu Częstochowa 2017 r. odbędą się w dniu 10.06.2016 r. na rzece Dunajec, i współorganizowane będą wraz z Muchowymi Mistrzostwami PZW Katowice.

Baza zawodów mieścić się będzie na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego Marii Ligas Kłodne 186d , 34-451 Tylmanowa. Zbiórka godzina 6.30.

Zawody rozgrywane będą na „ŻYWEJ RYBIE" według Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego. Ryby zaliczane do punktacji oraz ich wymiar zaliczany do punktacji przedstawiony zostanie na odprawie. W zawodach prawo uczestnictwa mają zawodnicy - seniorzy oraz juniorzy reprezentujący PZW Okręg Częstochowa.

W zawodach będzie klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa.Drużyny w trzyosobowym składzie seniorów reprezentujących to samo koło lub ten sam klub.

Juniorzy do 18 lat (decyduje data urodzin, a nie rocznik), muszą być pod opieką osoby dorosłej (będzie to weryfikowane przed zawodami). Opiekun ma obowiązek przebywania z podopiecznym w trakcie trwania tur. W przypadku braku opiekuna, junior nie zostanie dopuszczony do startu !!! Juniorzy muszą posiadać kamizelkę ratunkową.  

Opłatę startowa w wysokości senior 95 zł, junior 75 zł od zawodnika. Koszt uczestnictwa dodatkowej osoby towarzyszącej ( trenera/opiekuna) wynosi 40 zł /os. Ze względów organizacyjnych zgłoszenia zawodników, drużyn i osób towarzyszących wraz z opłatą startową będą przyjmowane ( nieprzekraczalni) do dnia 26.05.2017 r. w siedzibie Jurajskiego Salmoklubu Częstochowa ul. Targowa 15, lub w Biurze ZO PZW w Częstochowie ul. Władysława Jagiełły 63, Częstochowa. W razie nieobecności zgłoszonego zawodnika lub drużyny organizator nie przewiduje zwrotu poniesionych kosztów.   UWAGA : Transport zawodników na zawody oraz na stanowiska - we własnym zakresie.

Harmonogram zawodów przedstawiony zostanie w komunikacie nr 2 który ukarze się na stronie internetowej PZW Okręg Częstochowa http://www.pzw.org.pl/19/ oraz stronie internetowej Jurajskiego Salmoklubu Częstochowa http://www.salmoklub.pl/.          

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Drozdenko Marek Data dodania: 5 lat temu Oceń: 1 + / -

  komarekd

  Niedługo minie miesiąc od muchowych mistrzostw okręgu i jakoś nie widziałem wyników .Może już najwyższa pora panie nowy prezesie pogonić to towarzystwo do jakiejś uczciwej roboty bo moim zdaniem to człowiek odpowiedzialny za serwis informatyczny totalnie ten serwis olewa no chyba że te wybory do zarządu okręgu to była tylko kosmetyka.

 • slawciob Data dodania: 5 lat temu Oceń: 1 + / -

  Co za różnica? Marcin jak widzisz nikogo to nie interesuje. Mistrzostwa Okręgu czyt. (Eliminacje do Mistrzostw Polski) to wg. władz Okręgu tylko przykry obowiązek. Najlepiej żeby nie trzeba było wcale organizować bo tylko same problemy z tym związane. O tym, że wypadało by coś zrobić nie wspomnę. Pozdrawiam wszystkich Mistrzów i przyszłych Mistrzów w wędkarstwie z Okręgu Częstochowa i życzę Im wytrwałości.

 • Skarubowicz Marcin Data dodania: 5 lat temu Oceń: 1 + / -

  skarubowicz

  Czy te zawody się odbyły? Czy po komentarzach które zostały umieszczone pod komunikatem numer 2 ,który nawiasem mówiąc został usunięty zostały odwołane ??