MUCHOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU 2017 KOMUNIKAT

Komunikaty | 2017-05-05 | Publikujący: Okręg PZW w Częstochowie

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

MUCHOWYCH ZAWODÓW O MISTRZOSTWO OKRĘGU PZW CZĘSTOCHOWA W KATEGORII SENIORÓW I JUNIORÓW

Tylmanowa 10.06.2017 r.

Organizatorem Muchowych Mistrzostwa PZW Częstochowa z ramienia ZO PZW w Częstochowie jest Jurajski Salmoklub Częstochowa. Koordynator Organizacji Muchowych Mistrzostw Okręgu - Tomasz Jasiurski  tel. 608 465 218.

Jurajski Salmoklub Częstochowa zawiadamia, że Muchowe Mistrzostwa Okręgu Częstochowa 2017 r. odbędą się w dniu 10.06.2016 r. na rzece Dunajec, i współorganizowane będą wraz z Muchowymi Mistrzostwami PZW Katowice.

Baza zawodów mieścić się będzie na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego Marii Ligas Kłodne 186d , 34-451 Tylmanowa. Zbiórka godzina 6.30.

Zawody rozgrywane będą na „ŻYWEJ RYBIE" według Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego. Ryby zaliczane do punktacji oraz ich wymiar zaliczany do punktacji przedstawiony zostanie na odprawie. W zawodach prawo uczestnictwa mają zawodnicy - seniorzy oraz juniorzy reprezentujący PZW Okręg Częstochowa.

W zawodach będzie klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa.Drużyny w trzyosobowym składzie seniorów reprezentujących to samo koło lub ten sam klub.

Juniorzy do 18 lat (decyduje data urodzin, a nie rocznik), muszą być pod opieką osoby dorosłej (będzie to weryfikowane przed zawodami). Opiekun ma obowiązek przebywania z podopiecznym w trakcie trwania tur. W przypadku braku opiekuna, junior nie zostanie dopuszczony do startu !!! Juniorzy muszą posiadać kamizelkę ratunkową.

Opłatę startowa w wysokości senior 95 zł, junior 75 zł od zawodnika. Koszt uczestnictwa dodatkowej osoby towarzyszącej ( trenera/opiekuna) wynosi 40 zł /os. Ze względów organizacyjnych zgłoszenia zawodników, drużyn i osób towarzyszących wraz z opłatą startową będą przyjmowane ( nieprzekraczalni) do dnia 26.05.2017 r. w siedzibie Jurajskiego Salmoklubu Częstochowa ul. Targowa 15, lub w Biurze ZO PZW w Częstochowie ul. Władysława Jagiełły 63, Częstochowa. W razie nieobecności zgłoszonego zawodnika lub drużyny organizator nie przewiduje zwrotu poniesionych kosztów.   UWAGA : Transport zawodników na zawody oraz na stanowiska - we własnym zakresie.

Harmonogram zawodów przedstawiony zostanie w komunikacie nr 2 który ukarze się na stronie internetowej PZW Okręg Częstochowa http://www.pzw.org.pl/19/ oraz stronie internetowej Jurajskiego Salmoklubu Częstochowa http://www.salmoklub.pl/.