MUCHOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU 2016 – KOMUNIKAT NR 1

Komunikaty | 2016-04-27 | Publikujący: Okręg PZW w Częstochowie

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

MUCHOWYCH ZAWODÓW O MISTRZOSTWO OKRĘGU PZW CZĘSTOCHOWA W KATEGORII SENIORÓW I JUNIORÓW

Żywiec 12.06.2016 r.

Organizatorem Muchowych Mistrzostwa PZW Częstochowa z ramienia ZO PZW w Częstochowie jest Jurajski Salmoklub Częstochowa. Koordynator Organizacji Muchowych Mistrzostw Okręgu - Daniel Kasprzak tel. 665 300 764. Jurajski Salmoklub Częstochowa zawiadamia, że Muchowe Mistrzostwa Okręgu Częstochowa 2016 r. odbędą się w dniu 12.06.2016 r. na rzece Sole oraz łowisku wędkarskim "Żywiec Moszczanica".
Tura I - rzeka Soła
Tura II - woda stojąca łowisko wędkarskie "Żywiec Moszczanica"
Łowisko rezerwowe - woda stojąca łowisko wędkarskie "Żywiec Moszczanica"

Baza zawodów mieścić się będzie na terenie Łowiska Wędkarskiego "Żywiec Moszczanica"  ( Żywiec, ul. Krakowska )

Zawody rozgrywane będą na „ŻYWEJ RYBIE" według Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego. Ryby zaliczane do punktacji oraz ich wymiar zaliczany do punktacji przedstawiony zostanie na odprawie.

W zawodach prawo uczestnictwa mają zawodnicy - seniorzy oraz juniorzy reprezentujący PZW Okręg Częstochowa.
W zawodach będzie klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa. Drużyny w trzyosobowym składzie seniorów reprezentujących to samo koło lub ten sam klub.

Juniorzy do 18 lat (decyduje rocznik). Zgłoszony zawodnik w kategroi Junior,który jeszcze(w dniu zawodów) nie ukończył 18 lat musi być pod opieką osoby dorosłej (będzie to weryfikowane przed zawodami). Opiekun ma obowiązek przebywania z podopiecznym w trakcie trwania tur. W przypadku braku opiekuna, junior nie zostanie dopuszczony do startu !!! Juniorzy muszą posiadać kamizelkę ratunkową.

Opłatę startowa w wysokości senior 110 zł, junior 70 zł od zawodnika.
Koszt uczestnictwa dodatkowej osoby towarzyszącej (trenera/opiekuna) wynosi 40 zł /os. Ze względów organizacyjnych zgłoszenia zawodników, drużyn i osób towarzyszących wraz z opłatą startową będą przyjmowane do dnia 16.05.2016 r. w siedzibie Jurajskiego Salmoklubu Częstochowa ul. Targowa 15, lub w Biurze ZO PZW w Częstochowie ul. Władysława Jagiełły 63, Częstochowa. W razie nieobecności zgłoszonego zawodnika lub drużyny organizator nie przewiduje zwrotu poniesionych kosztów.

UWAGA : Transport zawodników na zawody oraz na stanowiska - we własnym zakresie. Harmonogram zawodów oraz podział sektorów przedstawiony zostanie w komunikacie nr 2. Wszyscy startujący muszą posiadać opłacona na dzień zawodów składkę okręgową na zarybianie, zagospodarowanie i ochronę wód Bielsko Biała ( albo składka okresowa lub roczna), oraz zezwolenie na amatorski połów ryb wędka na wodach należących do PZW Bielsko Biała.