Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

MUCHOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU 2016 – KOMUNIKAT NR 1

Komunikaty | 2016-04-27 | Publikujący: Okręg PZW w Częstochowie

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

MUCHOWYCH ZAWODÓW O MISTRZOSTWO OKRĘGU PZW CZĘSTOCHOWA W KATEGORII SENIORÓW I JUNIORÓW

Żywiec 12.06.2016 r. 

Organizatorem Muchowych Mistrzostwa PZW Częstochowa z ramienia ZO PZW w Częstochowie jest Jurajski Salmoklub Częstochowa. Koordynator Organizacji Muchowych Mistrzostw Okręgu - Daniel Kasprzak tel. 665 300 764. Jurajski Salmoklub Częstochowa zawiadamia, że Muchowe Mistrzostwa Okręgu Częstochowa 2016 r. odbędą się w dniu 12.06.2016 r. na rzece Sole oraz łowisku wędkarskim "Żywiec Moszczanica". 
Tura I - rzeka Soła
Tura II - woda stojąca łowisko wędkarskie "Żywiec Moszczanica" 
Łowisko rezerwowe - woda stojąca łowisko wędkarskie "Żywiec Moszczanica" 

Baza zawodów mieścić się będzie na terenie Łowiska Wędkarskiego "Żywiec Moszczanica"  ( Żywiec, ul. Krakowska )

Zawody rozgrywane będą na „ŻYWEJ RYBIE" według Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego. Ryby zaliczane do punktacji oraz ich wymiar zaliczany do punktacji przedstawiony zostanie na odprawie.

W zawodach prawo uczestnictwa mają zawodnicy - seniorzy oraz juniorzy reprezentujący PZW Okręg Częstochowa.
W zawodach będzie klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa. Drużyny w trzyosobowym składzie seniorów reprezentujących to samo koło lub ten sam klub.

Juniorzy do 18 lat (decyduje rocznik). Zgłoszony zawodnik w kategroi Junior,który jeszcze(w dniu zawodów) nie ukończył 18 lat musi być pod opieką osoby dorosłej (będzie to weryfikowane przed zawodami). Opiekun ma obowiązek przebywania z podopiecznym w trakcie trwania tur. W przypadku braku opiekuna, junior nie zostanie dopuszczony do startu !!! Juniorzy muszą posiadać kamizelkę ratunkową.

Opłatę startowa w wysokości senior 110 zł, junior 70 zł od zawodnika.
Koszt uczestnictwa dodatkowej osoby towarzyszącej (trenera/opiekuna) wynosi 40 zł /os. Ze względów organizacyjnych zgłoszenia zawodników, drużyn i osób towarzyszących wraz z opłatą startową będą przyjmowane do dnia 16.05.2016 r. w siedzibie Jurajskiego Salmoklubu Częstochowa ul. Targowa 15, lub w Biurze ZO PZW w Częstochowie ul. Władysława Jagiełły 63, Częstochowa. W razie nieobecności zgłoszonego zawodnika lub drużyny organizator nie przewiduje zwrotu poniesionych kosztów.

UWAGA : Transport zawodników na zawody oraz na stanowiska - we własnym zakresie. Harmonogram zawodów oraz podział sektorów przedstawiony zostanie w komunikacie nr 2. Wszyscy startujący muszą posiadać opłacona na dzień zawodów składkę okręgową na zarybianie, zagospodarowanie i ochronę wód Bielsko Biała ( albo składka okresowa lub roczna), oraz zezwolenie na amatorski połów ryb wędka na wodach należących do PZW Bielsko Biała.          

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Ile dni w roku wędkujesz na wodach Okręgu PZW Częstochowa ?
do 10 dni
od 11 do 20
od 21 do 30
od 31 do 40
od 41 do 50
powyżej 50 dni
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin