Okręg PZW w Częstochowie
http://www.czestochowa.pzw.pl

Komunikaty

MUCHOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU 2014

Komunikaty | 2014-05-21 | Publikujący: Okręg PZW w Częstochowie

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

MUCHOWYCH ZAWODÓW O MISTRZOSTWO

OKRĘGU PZW CZĘSTOCHOWA

W KATEGORII SENIORÓW I JUNIORÓW

Bystrzyca Kłodzka 13.07.2014 r.

 

Organizatorem Muchowych Mistrzostwa PZW Częstochowa z ramienia ZO PZW w Częstochowie jest Jurajski Salmoklub Częstochowa.

Jurajski Salmoklub Częstochowa zawiadamia, że Muchowe Mistrzostwa Okręgu Częstochowa 2014 r. odbędą się w dniu 13.07.2014 r. na rzece Nysie Kłodzkiej ( rezerwat ) w Bystrzycy Kłodzkiej.

Baza zawodów mieścić się będzie na terenie Rybaczówki - stawy Koła PZW w Bystrzycy Kłodzkiej (ul. Zamenhofa). Zawody rozgrywane będą na „ŻYWEJ RYBIE” według Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego. Ryby zaliczane do punktacji ; pstrąg potokowy, pstrąg tęczowy, pstrąg źródlany i lipień. Minimalny wymiar ryb zaliczanych do punktacji zostanie przedstawiony na odprawie.

W zawodach prawo uczestnictwa mają zawodnicy – seniorzy oraz juniorzy (z pełnoletnim opiekunem) reprezentujący PZW Okręg Częstochowa. W zawodach będzie klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa. Drużyny w trzyosobowym składzie seniorów reprezentujących to samo koło lub ten sam klub.

 

Opłatę startowa w wysokości 90 zł. od zawodnika. Koszt uczestnictwa dodatkowej osoby towarzyszącej wynosi 40 zł /os. Ze względów organizacyjnych zgłoszenia zawodników, drużyn i osób towarzyszących wraz z opłatą startową będą przyjmowane do dnia 07.07.2014 r. w siedzibie Jurajskiego Salmoklubu Częstochowa ul. Targowa 15, lub w Biurze ZO PZW w Częstochowie Al. Wolności 81m.10. W razie nieobecności zgłoszonego zawodnika lub drużyny organizator nie przewiduje zwrotu poniesionych kosztów.

 

UWAGA :

Transport zawodników na zawody oraz na stanowiska – we własnym zakresie .

Zbiórka przed rozpoczęciem zawodów o godzinie 7.00 w bazie zawodów. Harmonogram zawodów przedstawiony zostanie w komunikacie nr 2. Wszyscy startujący muszą posiadać zezwolenie na amatorski połów ryb na wodach należących do PZW Wałbrzych ( do pobrania w kołach lub siedzibie Okręgu PZW Częstochowa). 

Więcej informacji www.salmoklub.pl