Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Mapa porozumień na rok 2019 - Okręg PZW w Radomiu

 • Okręg PZW w Bielsku-Białej - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Bielsko Biała – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, maja prawo do wniesienia składki w wysokości 100 zł, która uprawnia do wędkowania na wodach górskich i nizinnych, wszystkimi dopuszczonymi metodami, w tym ze środków pływających.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: .

 • Okręg PZW w Chełmie - porozumienie na wody nizinne

  Chełm – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.
 • Okręg PZW w Ciechanowie - porozumienie na wody nizinne

  Ciechanów – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.
 • Okręg PZW w Częstochowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Częstochowa – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: .

 • Okręg PZW w Elblągu - porozumienie na wody nizinne

  Elbląg – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Gdańsku - porozumienie na wody nizinne

  Gdańsk – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Jeleniej Górze - porozumienie na wody nizinne

 • Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody nizinne

  Kalisz – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki w wysokości (wędkarze Radomscy – 80 zł, wędkarze Kaliscy – 100 zł), która uprawnia do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych, wszystkimi dopuszczonymi metodami, w tym ze środków pływających.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Katowicach - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Katowice – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki w wysokości 100 zł, która uprawnia do wędkowania na wodach górskich i nizinnych, wszystkimi dopuszczonymi metodami, w tym ze środków pływających.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: .

 • Okręg PZW w Kielcach - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Kielce – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych. Składka obejmuje zbiornik Domaniów i Jagodno (wędkarze Okręgu Radomskiego wnoszą składkę w wys. 60 zł, wędkarze Okręgu Kieleckiego wnoszą składkę – 75 zł).

  Dopłata na wody górskie i nizinne: .

 • Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody nizinne

  Legnica – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki w wysokości 100 zł, która uprawnia do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Lublinie - porozumienie na wody nizinne

  Lublin – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych (obowiązuje wspólne zezwolenie na amatorski połów ryb).
 • Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Piotrków Trybunalski – członkowie Okręgu PZW w Radomiu, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu mają prawo do wędkowania na wodach granicznych: – na rzece Drzewiczka*, na odcinku od jej ujścia do rzeki Pilicy, w górę rzeki do mostu drogowego na trasie Opoczno – Drzewica, w miejscowości Zameczek, wraz z wodami jej dopływów. – rzeka Pilica na odcinku od ujścia rzeki Drzewiczka, w górę rzeki do mostu kolejowego w miejscowości Gapinin, wraz z wodami jej dopływów. – członkowie Okręgu PZW w Radomiu, po wniesieniu składki w wysokości 69 zł nabywają prawo do wędkowania na wodach górskich i nizinnych Okręgu Piotrkowskiego PZW.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: .

 • Okręg PZW w Siedlcach - porozumienie na wody nizinne

  Siedlce – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych (wędkarze Okręgu Siedleckiego 75 zł + 25 za połów ze środka pływającego, wędkarze Okręgu Radomskiego – 58 zł).

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody nizinne

  Sieradz – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki w wysokości 80 zł, która uprawnia do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Skierniewicach - porozumienie na wody nizinne

  Skierniewice – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych (obowiązuje wspólne zezwolenie na amatorski połów ryb).
 • Okręg PZW w Słupsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Słupsk – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych. Członkowie Okręgu PZW w Radomiu wnoszą składkę: – pełną (wody górskie i nizinne) – 105 zł, – niepełną (wody nizinne) – 85 zł.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: .

 • Okręg PZW w Tarnobrzegu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Tarnobrzeg – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych (obowiązuje wspólne zezwolenie na amatorski połów ryb).
 • Okręg PZW w Tarnowie - porozumienie na wody nizinne

  Tarnów – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody nizinne

  Wałbrzych – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki w wysokości 100 zł, która uprawnia do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Zamościu - porozumienie na wody nizinne

  Zamość – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych obydwu okręgów z brzegu i środków pływających.Porozumienie nie dotyczy wód Okręgu PZW w Zamościu: Rogóźno, Bojary, Zagóra. Na zbiornik Nielisz obowiązuje składka uzupełniająca 75 zł (TROLLING/POROZUMIENIA) lub 50 zł ulgowa (dla odznaczonych Złotą i Srebrną odznaką PZW).Wędkarzy Okręgu PZW Zamość obowiązuje: na zbiornik Domaniów/Jagodno składka roczna ulgowa w wys. 75 zł lub 50 zł dla odznaczonych Złotą i Srebrną odznaką PZW.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku - porozumienie na wody nizinne

  Białystok – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.
 • PZW Okręg we Wrocławiu - porozumienie na wody nizinne

  Wrocław – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • PZW Okręg w Białej Podlaskiej - porozumienie na wody nizinne

  Biała Podlaska – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Ile dni w roku wędkujesz na wodach Okręgu PZW Częstochowa ?
do 10 dni
od 11 do 20
od 21 do 30
od 31 do 40
od 41 do 50
powyżej 50 dni
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Zdjęcia z galerii